dTest 9/2019

04.09.2019 16:59

Po nějakém čase opět přinášíme test čajů – tentokrát černých, dostupných v našich supermarketech. Kromě chuti jsme nechali otestovat, zda jsou přítomny nežádoucí látky.Jedním našich kontinálních testů je test chladniček. Laboratorními zkouškami široký výběr vestavných, volně stojících i tzv. amerických modelů.

Našim pravidelným testem je i test sušiček prádla. Jak jsou na tom s výkonem či obsluhou, se dozvíte v aktuálním vydání.Vyplatí se investovat do parní trouby? Nechali jsme otestovat modely parních trub v různých cenových hladinách. Jak jsou na tom s pečením, se spotřebou energie či s hlučností?

Konrolujete složení potravin pro malé děti? V testu jsme se zaměřili na to, jak to mají dětské sušenky s akrylamidem.

Z mnoha letos otestovaných televizorů jsme do časopisu vybraly ty nejzajímavější a nejpovedenější modely.

V září si přiomínáme mezinárodní den Alzheimerovy choroby a tomuto tématu se věnujeme i my.

Fenomén únikových her dorazil před pár lety i do České republiky. Přinášíme zajímavosti z této oblasti i malou anketu mezi provozovateli únikových her.

Jste připraveni na nový standard televizního vysílání DVB-T2? V infočlánku se mj. dozvíte, kdy k přechodu na DVB-T2 dojde ve vaší lokalitě.

Chodíte cvičit do Sokola? V aktuálním vydání se dočtete o jeho historii i současnosti.

V právní rubrice se věnujeme podomním prodejcům energií, ve finanční pak elektroninickému bankovnictví u dětí a řidičským průkazům.