Návrh trasy chodníků k nahlédnutí

29.05.2017 09:47
Vážení spoluobčané,
 
v souvislosti s probíhajícími pracemi na tvorbě projektu výstavby chodníků v úseku od obecního úřadu v čerpací stanici PHM, bychom vás rádi informovali, že na obecním úřadě je k dispozici k nahlédnutí návrh trasy chodníků poskytnutý projekční firmou.
 
Pokud máte zájem se s projektem seznámit, prosím navštivte nás v úředních hodinách na obecním úřadě nejpozději do pátku 2.6.2017. Pokud vám úřední hodiny nevyhovují, připravili jsme si pro vás speciální konzultační hodiny v úterý 30.5. od 18:30 do 20:00.
 
Zapracování případných podnětů nebo připomínek v této fázi přípravy výrazně urychlí dosažení našeho společného cíle – co nejrychlejšího dokončení chodníků. 
Vážení spoluobčané,
 
v souvislosti s probíhajícími pracemi na tvorbě projektu výstavby chodníků v úseku od obecního úřadu v čerpací stanici PHM, bychom vás rádi informovali, že na obecním úřadě je k dispozici k nahlédnutí návrh trasy chodníků poskytnutý projekční firmou.
 
Pokud máte zájem se s projektem seznámit, prosím navštivte nás v úředních hodinách na obecním úřadě nejpozději do pátku 2.6.2017. Pokud vám úřední hodiny nevyhovují, připravili jsme si pro vás speciální konzultační hodiny v úterý 30.5. od 18:30 do 20:00.
 
Zapracování případných podnětů nebo připomínek v této fázi přípravy výrazně urychlí dosažení našeho společného cíle – co nejrychlejšího dokončení chodníků. 
Vážení spoluobčané,
 
v souvislosti s probíhajícími pracemi na tvorbě projektu výstavby chodníků v úseku od obecního úřadu v čerpací stanici PHM, bychom vás rádi informovali, že na obecním úřadě je k dispozici k nahlédnutí návrh trasy chodníků poskytnutý projekční firmou.
 
Pokud máte zájem se s projektem seznámit, prosím navštivte nás v úředních hodinách na obecním úřadě nejpozději do pátku 2.6.2017. Pokud vám úřední hodiny nevyhovují, připravili jsme si pro vás speciální konzultační hodiny v úterý 30.5. od 18:30 do 20:00.
 
Zapracování případných podnětů nebo připomínek v této fázi přípravy výrazně urychlí dosažení našeho společného cíle – co nejrychlejšího dokončení chodníků. 
Vážení spoluobčané,
 
v souvislosti s probíhajícími pracemi na tvorbě projektu výstavby chodníků v úseku od obecního úřadu v čerpací stanici PHM, bychom vás rádi informovali, že na obecním úřadě je k dispozici k nahlédnutí návrh trasy chodníků poskytnutý projekční firmou.
 
Pokud máte zájem se s projektem seznámit, prosím navštivte nás v úředních hodinách na obecním úřadě nejpozději do pátku 2.6.2017. Pokud vám úřední hodiny nevyhovují, připravili jsme si pro vás speciální konzultační hodiny v úterý 30.5. od 18:30 do 20:00.
 
Zapracování případných podnětů nebo připomínek v této fázi přípravy výrazně urychlí dosažení našeho společného cíle – co nejrychlejšího dokončení chodníků.
 
Marek Merhout
starosta obce